Szyję teksty na miarę

“Teksty zrealizowane w umówionym terminie. Stworzyłaś opisy na indywidualne zamówienie według moich wzorów i w odniesieniu do Pisma Świętego, więc wymagało to bardzo indywidualnego podejścia i jestem bardzo zadowolona z efektów. To było jak szycie na miarę bez dodatkowych opłat”.

Ela Chabierska Ciechomska właściciel firmy: Ela Chabierska Ciechomska fotograf https://elachabierska.com

Opowiadam historie

“Z całego serca polecam współpracę z Moniką Kuźmą. Jest osobą zaangażowaną w swoją pracę-stara się jak najlepiej zrozumieć swojego klienta. Co więcej, a dziś szczególnie w cenie, jest też osobą terminową. Ma talent do opowiadania historii tak, aby treść wciągała czytelnika i to zarówno w tekstach do postów, na bloga, jak i w reklamie. Serdecznie polecam współpracę z Moniką!”.

Małgorzata Dąbrowska Prezes Fundacji Boskie Skrzydła Business, Financial and Life Coach, www.malgorzatadabrowska.pl

Zaskakuję czytelników

“Współpraca z Moniką to była czysta przyjemność. Przede wszystkim Monika jest słowna i skrupulatna. Treści były ciekawe i zaskakujące. Pełen profesjonalizm. Polecam szczerze!”

Kinga Wiktoria Leszkowicz, Akademia Przedsiębiorczych Kobiet, www. akademiaprzedsiebiorczychkobiet.pl

Ubieram Twoje myśli w słowa

“W pracy z Moniką cenię sobie to, że jest człowiekiem uczciwym, rzetelnym, słownym, mocno zaangażowanym i poszukującym nowych rozwiązań, bardzo kreatywnym. Jednak najważniejsze to dla mnie traktowanie mnie osobowo, a nie firmowo, po prostu dla Moniki we współpracy najważniejszy jest konkretny człowiek. Polecam z całego serca współpracę z Moniką tym, którzy szukają wyjątkowych tekstów albo tym, którzy wiedzą, co chcą napisać, ale nie wiedzą jak to ubrać w słowa. Monika jest w tym naprawdę bardzo dobra!”

Marta Kowalczyk, www.pracowniakropka.pl

Newslettery to moja specjalność

“Monika przygotowywała newsletter dla szkoły językowej Invenzia. Na początku poświęciła dużo czasu na zrozumienie mojej działalności, co było dla mnie ważne. W związku z tym łatwiej było jej pisać teksty, które odpowiadały naszym potrzebom i pragnieniom. Były to teksty, w które Monika wkładała swoją duszę i całe zaangażowanie. Doceniam również to, że teksty były przysyłane terminowo”.

Ewa Tyburczy, www.tlumaczenia-bialystok.com